Erfgoedtentoonstelling ‘Devotie in beeld’


In de Provinciale Bibliotheek Limburg loopt nog tot 16 september de erfgoedtentoonstelling ‘Devotie in beeld’, in het kader van de Virga Jessefeesten en de herdenking ‘700 jaar Heilig Sacrament van Mirakel’. In deze tentoonstelling worden de mooiste prenten van verschillende Limburgse bedevaartsoorden gepresenteerd. Ze dateren van de 17de tot het begin van de 20ste eeuw. De prenten worden vergezeld door boeken en brochures die werden uitgegeven om devotie te bevorderen.

Je kunt nog op enkele vrijdagen deelnemen aan een begeleide rondleiding door deze tentoonstelling. De rondleiding duurt ongeveer een uur. Reserveer tijdig je plekje!

Data: vrijdag 8 september om 17 uur | zaterdag 9 september om 16 uur (aansluitend op de lezing ‘De graven van het Land van Loon’ door Jan Vaes) | vrijdag 15 september om 17 uur.